KONST / Litografier / Färglitografi 14378281
nr 1437 8281
Bertil Almlöf
(f. 1930), Sverige
Båt vid strand. Signerad, numrerad 22/150, daterad -90. Färglitografi, bildmått: 24x32, yttermått inklusive ram: 51x66 cm
Bertil Almlöf, svensk målare född i Linköping 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:29:13
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)